KLAPKA 2024

9. ročník

Chceš se stát filmovu hvězdou? Točíte u vás ve středisku filmy? Nudíš se se svým roverským kmenem?  Máš oddíl plný šílenců, co by šli do čehokoli? Nebo chcete zkusit něco nového?

Pokud jsi alespoň jednou odpověděl ANO, tak tady máme akci pro tebe a tvůj kmen jako dělanou. Natoč film a přihlas se se svým výtvorem na filmový festival skautských amatérských filmů Příborská klapka!

Festivalový večer je pokaždé pohodovým setkáním s kolegy, porotou i diváky, který rozhodně nekončí po titulcích posledního filmu.

Termín festivalu

Další jíž 9. ročník filmového festivalu Příborská Klapka se uskuteční 2. 11. 2024!

místo konání

Festival se s největší pravděpodobností uskuteční ve velkém sále Skautského domova v Příboře nebo v sále kulturního domu.

startovné

Startovné bude stanoveno později

* V roce 2022 to bylo 300 Kč za první film. V ceně startovného je přespání, večeře a snídaně pro 6 členný tým. Za každého dalšího člena se připlácí 25 korun.

Nejlepší film

Hlavním oceněním filmového festivalu Příborská klapka je cena pro Nejlepší film. Výherce vybírá odborná porota ve spolupráci s diváky.

Nejlepší mužská role

Další cenou, kterou na Klapce udělujeme je cena za nejlepší mužskou roli.

nejlepší ženská role

Svou cenu si jistě zaslouží i něžnější pohlaví. O udělení ceny za nejlepší ženskou roli rozhodují svými hlasy diváci.

speciální cena

Některé ročníky Klapky bývá vyhlášena Speciální cena, která může být udělena jak herci nebo herečce či filmu, který se něčím vyznamenal nebo překvapil.

PŘIHLÁSIT FILM