Minulé ročníky

1. ročník – Rok 2007

Termín a místo: 1. září 2007, Skautský domov Příbor
Počet filmů: 2 – Expedice Retezat (Příbor), A.B.Svojsík vs. Mr. J. (Kolín)

Nejlepší film: A.B.Svojsík vs. Mr. J. (Kolín)

Filmy: www.youtube.com/1rocnik_2007

2. ročník – Rok 2009

Termín a místo: 18. září 2009, Skautský domov Příbor
Počet filmů: 4 – A co zítra ..? (Příbor), Tajemství domácích švestek (Kopřivnice), Jak se krade na GMK (Bílovec), Kraken útočí (Kopřivnice)

Nejlepší film: Tajemství domácích švestek – Kopřivnice
Nejlepší mužská role: Štěpán Mach jako Kraken ve filmu Kraken útočí (Kopřivnice)
Nejlepší ženská role: Teri v roli Okradené blondýny ve filmu Jak se krade na GMK (Bílovec)

Video: Reportáž LTV Příbor, Reportáž KTK Kopřivnice
Filmy: www.youtube.com/2rocnik_2009

3. ročník – Rok 2011

Termín a místo: 30. září 2011, Skautský domov Příbor
Počet filmů: 4 – Divoká pouta (Příbor), Kurzorem doprava (Rychvald), Válka plyšových žiraf proti používání formaldehydu v težebním průmyslu (Kopřivnice), Love Hurts (Kopřivnice)

Nejlepší film: Kurzorem doprava – Rychvald
Nejlepší mužská role: Lukáš Nedjalkov jako Lucky ve filmu Válka plyšových žiraf proti používání formaldehydu v težebním průmyslu (Kopřivnice)
Nejlepší ženská role: Lucka Kolářová jako Lucilinda ve filmu Divoká pouta (Příbor)

Video: Reportáž LTV Příbor
Filmy: www.youtube.com/3rocnik_2011

4. ročník – Rok 2013

Termín a místo: 4. října 2013, Skautský domov Příbor
Počet filmů: 5 – A co zítra 2: Dobrý den pro smrt (Příbor), Tajemství Jana Tleskače (Rychvald), Světlo (Rožmitál pod Třemšínem), Prediction (Rožnov pod Radhoštěm), Mark vs. Wild (Rožnov pod Radhoštěm)

Nejlepší film: A co zítra 2: Dobrý den pro smrt – Příbor
Nejlepší mužská role: Vojta Koláček jako Don Mimoň ve filmu A co zítra 2: Dobrý den pro smrt (Příbor)
Nejlepší ženská role: Brzda ve filmu Tajemství Jana Tleskače (Rychvald)

Fotky: https://junak-pribor.rajce.idnes.cz/Priborska_klapka_04.10.2013/
Filmy: www.youtube.com/4rocnik_2013

5. ročník – Rok 2015

Termín a místo: 9. října 2015, Skautský domov Příbor
Počet filmů: 6 – Návrat do divočiny (Příbor), Mexické fazole plněné uzeným a škvarky s kysaným zelím a osmaženou cibulkou (Boskovice), Skauting je fajn, aneb my jsme skauti z Krmelína (Krmelín), O bratru Kňourkovi aneb Skaut má holá kolena (Břeclav), Skautská historie aneb Super, ale znova (Boskovice), (S)Hitman 2 – Pytel na půdě (Rožmitál pod Třemšínem)

Nejlepší film: Mexické fazole plněné uzeným a škvarky s kysaným zelím a osmaženou cibulkou – Boskovice
Nejlepší mužská role: Patrik Nedoma jako Swager Karel ve filmu Návrat do divočiny (Příbor)
Nejlepší ženská role: Tereza Valtrová jako Isabela ve filmu Mexické fazole plněné uzeným a škvarky s kysaným zelím a osmaženou cibulkou (Boskovice)

Fotky: https://junak-pribor.rajce.idnes.cz/Priborska_Klapka_V._9.10.2015
Video: Reportáž LTV Příbor, Reportáž BTV Boskovice
Filmy: www.youtube.com/5rocnik_2015

6. ročník – Rok 2017

Termín a místo: 21. října 2017, Skautský domov Příbor
Počet filmů: 6 – Experiment (Příbor), Včelí úlety (Vražné), Záhada zmizeléh odznaku (Vražné), Vývar (Boskovice), Maskovačka (Boskovice), Kniha z tundry (Ostrava)

Nejlepší film: Maskovačka – Boskovice
Nejlepší mužská role: Tomáš Mrázek jako Šílený vědátor ve filmu Experiment (Příbor)
Nejlepší ženská role: Veronika Staňková jako Viktor Nový ve filmu Maskovačka (Boskovice)

Fotky: www.junak-pribor.rajce.idnes.cz/Priborska_Klapka_VI._21.10.2017/
Video: Reportáž LTV Příbor